TRANSFORMACYJNA STRATEGIA MARKETINGOWA

Skuteczna Strategia Marketingowa jest wstępem do naszej transformacyjnej współpracy

Chcemy wyznaczyć kierunek rozwoju Twojej firmy w oparciu o dane oraz analizę

AUDYT UX

Użyteczność Twojej strony internetowej
Sprawdzimy czy Twoja strona internetowa dobrze sprzedaję Twoje usługi lub produkty. Zweryfikujemy za pomocą narzędzi analitycznych jak użytkownicy zachowują się na Twojej witrynie. Proste?

AUDYT SEO

Widoczność w wyszukiwaniu w Google
Niezależnie czy prowadziłeś już działania nastawione na skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, czy dopiero zaczynasz myśleć na temat SEO to najpierw sprawdzimy Twoją aktualną pozycję. Kolejnym krokiem jest przygotowanie planu usprawnień i Strategii SEO, która pozwoli na zwiększenie Twojej widoczności w wyszukiwarce Google.

AUDYT KOMUNIKACYJNY

Social Media
Zweryfikujemy Twoje dotychczasowe działania w Social Media oraz prowadzone kampanie marketingowe. Poszukamy nowych rozwiązań oraz wdrożymy nowe pomysły. Super?

Nie wiesz czy Twoja oferta jest atrakcyjna dla klienta? Nie wiesz kim są Twoi klienci ani jakie są ich potrzeby?

Zorganizujemy warsztat strategiczny online w celu opracowania profilu Twojego klienta oraz Twoich przewag konkurencyjnych

Stworzenie Obietnicy marki - USP

Po szczegółowej analizie Twojej firmy, działań konkurencji i potrzeb Twoich klientów opracowujemy skuteczne komunikaty, które wyróżnią Cię na rynku.

PERSONY

Opracowujemy RAZEM szczegółowy opis Twoich klientów aby dobrać najlepsze kanały komunikacji i narzędzia w celu dotarcia do Twojej grupy docelowej. RAZEM wypracowujemy co jest dla nich najbardziej istotne przy współpracy z Twoją firmą.

Chcesz uzyskać więcej informacji?

Kontakt

POZNAJMY SIĘ!